אודות עורך דין אביב הראל

עורך הדין אביב הראל בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב משנת 1995, חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1996, ומוסמך כנוטריון משנת 2008. עו"ד הראל שולט בשפות עברית, אנגלית ורומנית ברמת שפת אם.
עו"ד אביב בעל ניסיון עם מאות תיקים שניהל ואלפי הליכים בתחום הגירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

עורך דין אביב הראל
עורך דין אביב הראל

עורך הדין אביב הראל רכש ניסיון עשיר בניהול וליווי סכסוכי גירושין, בהם נדרש ידע וניסיון רב בכל הקשור באיזון משאבים בין בני זוג הנמצאים בהליך גירושין. כאשר בני זוג נמצאים בהליך גירושין ואחד מהם לא עבד, ובן הזוג השני בנה במהלך השנים קריירה משגשגת, יש לעמוד את שווי נכסי הקריירה, ולבצע איזון משאבים וחלוקת הרכוש באופן שווה בין הצדדים.

אם לאחד מבני הזוג בעלות אופציות של חברת הי-טק, קיימת מורכבות בהכרעה מהו גובהן או שוויין של האופציות. בנוסף נדרש להכריע מהו המועד בו תקבע החלוקה, האם במועד חתימת הסכם הגירושין או במועד מימוש האופציה. עו"ד אביב הראל רכש ידע וניסיון רב, בניהול וליווי הליכי גירושין, בהם אחד מבני הזוג בנה במהלך השנים קריירה משגשגת, ובבעלותו אופציות בחברה, ועיקר הסכסוך נבע בשל חוסר הסכמה בנושא חלוקת האופציות.

24-hours
זמינות מלאה לכל מענה
rating
שירות ואדיבות לכל התהליך
success
מאות נצחונות בתיקי גירושין
chatting
דיסקרטיות ושמירת סודיות

עו"ד הראל רכש ניסיון רב בניהול הליכי גירושין, בהם אחד מבני הזוג העלים נכסים או כספים, לרבות מקרים של הכנסות מכלכלה שחורה, וכספים שהוחבאו בכספות וחשבונות בנק בחו"ל, או שהולבנו ע"י העברתם לצד ג'. במקרים בהם אחד מבני הזוג מתנהל בכלכלה שחורה ומתפרנס מכסף שחור, קיים קושי מאתגר לחשוף את אותם נכסים, כל זאת משום שהבעיה בראשיתה ראייתית. בניגוד לכספים בבנק, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או נדל"ן, שהם חשופים במרשמים, כלכלה שחורה מטבעה מתנהלת במחשכים בידיעת או אי ידיעת בן או בת הזוג, או שאין ידיעה לגבי מלוא היקף הכספים, או מקום הימצאם, בין אם בכספת, בחשבונות בנק בחו"ל, או בחשבונות של צד ג' (הלבנת הון).

בני זוג הנמצאים בהליך גירושין, ולאחד מהם קיים רכוש בחו"ל, נדרש מעו"ד המלווה את אחד מבני הזוג בהליך הגירושין, להיות בעל יכולת שתאפשר לשמור על אותו רכוש, הן בהיבט של מניעת הברחתו, והן בהיבט של מימושו בפועל. עו"ד אביב הראל רכש ניסיון עשיר בניהול וליווי הליכי גירושין בהם לאחד מבני הזוג קיים רכוש בחו"ל. הוא יודע להבטיח את הרכוש, הן במובן של העלמת הרכוש או מימושו בפועל.

עו"ד הראל רכש ניסיון עשיר בניהול וליווי סכסוכי ירושה מורכבים, ובניהול וליווי הליכי גירושין בכל ההיבטים הנוגעים לסכסוך משפחתי לרבות חלוקת רכוש, מזונות ומשמורת ילדים, ומלווה ומייצג את לקוחותיו בכל הערכאות המשפטיות במדינת ישראל.

תעודות

הסמכה ממכון יסודות במשפט העברי

צפו בעו"ד הראל מתארח בתוכנית "הכול כלול":

לצפייה במכתבי תודה מלקוחות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 24 ביקורות
×
js_loader
הזינו את מספר הטלפון ושלחו לנו הודעה לוואטסאפ >>